Referencje

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

Nasze wesele było jak z bajki! Nastrojowe oświetlenie, taniec w chmurach, wielki napis LOVE i fantastyczne zabawy dla gości. Zróżnicowana muzyka, która sprostała wymaganiom bardzo wybrednych gości, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzięki Dawidowi, ten wielki dzień był perfekcyjny w każdym calu. Polecamy go wszystkim moim koleżankom, które w najbliższym czasie czeka wesele. DJ Cherry to właściwa osoba, na właściwym miejscu.

Natalia i Paweł

Super poprowadzenie wtórnego wesela naszych jubilatow. Świetna muzyka, prowadzenie ze smakiem i niepowtarzalny klimat.
DJ taktowny i sympatyczny, polecam gorąco każdemu

Ewa

Doskonała atmosfera, pełen profesjonalizm i zróżnicowany repertuar muzyczny. Tak w ogromnym skrócie można opisać zabawę jaką zafundował nam DJ Cherry. Na parkiecie spędziliśmy praktycznie całą noc. Dzięki niemu nasza studniówka na długo pozostanie w pamięci wszystkich maturzystów, ale i nauczycieli. Jestem pewna, że jeszcze bardzo długo wszyscy o niej będą wspominać.

Renata

Jestem stuprocentowym klubowiczem. W promieniu 100 km znam większość klubów, w których można wyszaleć się na parkiecie. Wszędzie gdzie grał Cherry, bawiłem się do białego rana.

Patryk

Nawet na swoim weselu nie bawiłam się tak dobrze jak u mojej szwagierki! Gdybym jeszcze raz mogła je zorganizować z pewnością nie obyłoby się ono bez Dawida.

Julia

Nie byłem zbytnio przekonany do DJ na weselu, tym bardziej, że moja rodzina jest dość konserwatywna. Całe szczęście, że moja Asia postawiła na swoim. Wszyscy byli zachwyceni, nawet moja mama, a to dopiero prawdziwe muzyczne wyzwanie. Jestem mega wdzięczny Dawidowi za tak fachowe podejście do sprawy. Jeśli tylko będzie kolejna okazja, z pewnością wybiorę właśnie jego.

Czarek, pan młody

DJ Cherry to klasa sama w sobie. Robota wykonana na sto procent, albo i dwieście. Jako konferansjer sprawdził się doskonale. Jestem jego stałym klientem.

Marek
DJ CHERRY - DJ/Wodzirej/Konferansjer - Jakość premium! Najlepsi muzycy